Czas i koszty dostawy
 1. Dostawa Produktów za pośrednictwem firmy kurierskiej zrealizowana będzie w ciągu następnego dnia roboczego od daty nadania przesyłki.
 2. Przesyłka zostanie nadana w ciągu 24 godzin od potwierdzenia płatności w przypadku szybkich płatności bądź wyksięgowania się środków na koncie Kupującego, w przypadku przelewu tradycyjnego. 
 3. Różne terminy dostawy:
  1. W przypadku produktów o różnym terminie dostawy, towar zostanie wysłany przez Sprzedawcę w terminie wskazanym w jego opisie.
  2. W przypadku zamówienia Produktów o różnych terminach dostawy, terminem dostawy jest najdłuższy podany termin.
  3. W przypadku zamówienia Produktów o różnych terminach dostawy, Klient ma możliwość żądania dostarczenia Produktów częściami  – informację należy zawrzeć w formularzu, dodatkowe informacje „Uwagi do zamówienia”, w przypadku braku wspomnianej informacji – dostarczenie wszystkich Produktów nastąpi po skompletowaniu całego zamówienia.
  4. W przypadku wyboru dostarczenia Produktów częściami Klient pokrywa każdorazowe koszty przesyłki.
 4. Sprzedawca realizuje przesyłki kurierskie za pośrednictwem: Pocztex, Geis (dotychczas KEX), UPS oraz DHL.
 5. Dostawa Towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej i odbywa się pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania Zamówienia.
 6. Wybierając dostawę za pośrednictwem paczkomatów InPost przesyłka zostanie doręczona następnego dnia roboczego do wybranego paczkomatu od dnia potwierdzenia płatności bądź zaksięgowania się środków  na koncie w przypadku wyboru przelewu tradycyjnego.
 7. Dokonując zamówienia z wyborem płatności przy odbiorze (pobranie) przesyłka nadawana jest w ciągu 24 godzin od potwierdzenia zamówienia. Dostawa odbędzie się w ciągu następnego dnia roboczego.
 8. Koszty dostawy: 12 zł - przesyłka kurierska przy wyborze przedpłaty, 13 zł w przypadku wyboru "za pobraniem". Koszt dostawy za pośrednictwem paczkomatów InPost wynosi 11 zł. Koszt niezależny od ilości zamówionych produktów.
 9. PRZESYŁKI ZAGRANICZNE, do krajów UE - czas realizacji do 7 dni, koszt 35 zł.

 

Siedziba firmy (punkt odbioru):

ul. Barlickiego 26/28

97-200 Tomaszów Mazowiecki 

Odbiór możliwy po uprzednim kontakcie telefonicznym.

 

 
Przy zakupach o wartości powyżej 250 zł dostawa na koszt sklepu.
 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl