O nas

Mellilla wyrasta z fascynacji światem dziecięcym 

 

Poszukując właściwego słowa, które w pełni oddałoby sens i charakter naszej pracy trafiłyśmy aż do starożytności. W łacińskim wyrażeniu mea mellilla (mój miodku), jakiego używano kiedyś wobec osób ukochanych, zamyka się wszystko to, co dla nas najistotniejsze: czułość, delikatność, troska.

 

Mellilla odpowiada na potrzeby maluchów i ich opiekunów: rodziców, dziadków, cioć i wujków, przyjaciół. Oferuje nie tylko komfortowe i bezpieczne produkty, ale także stwarza interaktywną przestrzeń zapraszającą dzieci oraz dorosłych do współtworzenia naszej baśni. W baśni tej pojawiają się rozmaite żyjątka, każde posługuje się niespotykanym już dzisiaj językiem czy też zawołaniem łacińskim lub starogreckim. Żyjątka nadrukowywane są na wszystkich mellillowych ubrankach i akcesoriach, mają towarzyszyć dzieciom w codzienności oraz stymulować ich wyobraźnię.

 

Nasze ubranka mają przede wszystkim być funkcjonalne i wygodne, a także mają wyróżniać się minimalizmem oraz unikatowymi nadrukami.

 

Chcemy, aby baśń stała się udziałem najmłodszych, dlatego zachęcamy do tworzenia własnych postaci, opowieści, rysunków. Naszą misją jest stworzenie bezpiecznej przestrzeni dla nieskrępowanego rozwoju dziecka, dla którego pierwsze ubranka i akcesoria mogą pełnić nie tylko cele użytkowe, ale również artystyczne i edukacyjne.

 

Dzieciństwo jest niezwykłą opowieścią. Mellilla przekonuje, że najzwyklejszy woreczek kryje dziecięce skarby i tajemnice, że może być dziełem sztuki w oczach dziecka. 

 

 

Obejrzyj spot reklamowy [kliknij tutaj]

 

Backstage [kliknij tutaj]

 

 

 

Zachęcamy do lektury i oglądania: 

 

http://ladnebebe.pl/w-swiecie-mellilli/

 

http://dziecisawazne.pl/mellilla/

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl